Behind my smile is a hurting heart. Behind my laugh, I´m falling apart. Look closely at me and you will see, the person I am.... isn´t me... ^^

Serj Tankian - Info

27. srpna 2007 v 22:08
Celé jméno: Serj Adam Tankian
zpěv, klávesy, kytara

Poslouchá: hlavně jazz: Thelonious Monk, Chet Baker, Miles Davis...

Bydliště: Calabasas, California (půl hodiny cesty k Daronově vile)

Auto: Mercedes black Benz


Před založením Soil (poté SOAD) hlavou softwarové firmy. Je politicky nejaktivějším členem ze

Narodil se 21.8.1967 v Beirútu v Libanově. Hraje basketbal. Velmi se zajímá o politiku ze SOAD asi nejvíce. Jak víme spolešně s Daronem byli prvními zakladateli skupiny. Rád píše básně a dokonce vydal i knihu mírumilovně mystické poezie. Působí také v neziskové politické organizaci Axis of Justice, kde spolu s multi-instrumentalistou Artem Tunc Boyaciyanem měli podíl na world music projektu Serart. Založil vlastní vydavatelství Serjical Records. Je vegetarián. Na rozdíl od Darona píše spíše složitější a hlubší texty. Bydlí v Calabasas který se nachází v Californii, odtamtud je to asi půl hodiny cesty k Daronově vile. Napsal báseň "Nations", kterou použil jako improvizaci na koncertě v Lowlands. Má bratra který se jmenuje Sevag. Vlastní dům na Novém Zélendu.
Výroky:
"Státy jsou jako lidé. Když pochopíš jejich vzájemné ovlivňování, není těžké porozumět proč jsou věci, zde v náležitosti mezinárodní politiky, konány danou cestou. Ale státy nejsou jako lidé ve smyslu toho, jak jsme obecně představováni jinými. A jejich interpretace našich zájmů se nemusí míjet se skutečností. A to je velmi nebezpečné, zvláště pak v demokracii."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.