Behind my smile is a hurting heart. Behind my laugh, I´m falling apart. Look closely at me and you will see, the person I am.... isn´t me... ^^

John Dolmayan- Info

27. srpna 2007 v 22:11
Celé jméno: Shavo Robert Odadjian
baskytara
Poslouchá: Led Zeppelin, Unida, Clutch, Soul Schoolers, Deep Purple, Lionel Richie, Madonna, Kiss...

Bydliště: Woodland Hills (asi dvacet minut cesty k Johnovi)

Auto: 1966 Corvette, 1968 Plymouth Fury

Je to skvělý basák, který hraje hlavně prsty. Narodil se 22.4.1974 v Jerevaně v Arménii. Bydlí ve Woodland Hills, což je asi dvacet minut cesty k Johnovi. Rád hraje videohry a dělá DJ. Co se týče součastné pozice SOAD, Shavo ničeho nelituje. Neopak toho má spoustu na co být hrdý. Režíroval většinu klipů SOAD, a stará se dokonce i o aranžmá pódia. Doma má plno akčních figurek a čtyři auta v garáží. Shavo prý pojmenoval písneň "Ddevil" ,protože když byl malí tak koktal a místo "devil" říkal "Ddevil". Jeho oblíbené číslo je 222.
Výroky:
"SOAD je pro mne abstraktním uměním."
"Lidé nás buď nenávidí anebo milují... Ti co nás nesnáší, netvrdím že dělají špatně. Je to jejich názor a já ho respektuji."
" Jsme kapela zaměřená na živá vystoupení a sociální názory... jen vyjadřujeme co si myslíme, a to dráždí vaše myšlenky."
"Pokud máte pro něco zaujetí a tvrdě na tom pracujete, dosáhnete toho. Jsem toho důkazem."
"Jsme muzikanti. A navzdory tomu dostáváme více otázek k politice než k naší hudbě. Což mě celkem štve."
"Moje matka je typická arménská mamina a když se bude procházet se zpěvem 'Vyndej si tu tasemnici z prdele (Pull The Tapeworm Out Of Your Ass)', nebude si to JENOM zpívat, ale bude to dělat s pýchou. Na našich vystoupeních vidíme nejen 13-ti leté děti, které zbožňují naší bláznivost, ale i 50-ti leté chlápky a ženský, které mlátí hlavou dolu nahoru a křičí 'kurva jo!'. V těchto chvílích víš, že děláš skvělou hudbu."
"Abych řekl pravdu, opravdu jsem to video ('Hypnotize') točit nechtěl. Chtěl jsem si dát nějaký čas volno. Máme týden a půl dlouhou pauzu během turné a já to video fakt točit nechtěl -- Chtěl jsem jen být jeho součástí a dál to nechat být. Ale po přečtení asi 15-ti nesmyslných variant jsem měl jistý nápad -- kdybych ho kapele neřekl, je to nespravedlivé vůči kapele i mně samotnému -- Tak jsem jim ten nápad sdělil. A každý zapomněl na ty předchozí návrhy a řekl, 'Ty děláš to video'. Takže, proto tu jsem." (výrok z doby dokončování produkce videa)
"Film je pro mne důležitý. Jde mi hluboko do srdce. Miluji proces tvorby a lidi, jak sledují mojí vizi. Doposud vše co jsem udělal, bylo velmi kladně přijato. Nikdy jsem neměl nějaké lekce nebo cvičení. Je to jako skočit do bazénu a neumět plavat, ale já jsem si vyplácal svojí cestu nad hladinu."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.