Behind my smile is a hurting heart. Behind my laugh, I´m falling apart. Look closely at me and you will see, the person I am.... isn´t me... ^^

Daron Malakian - Info

27. srpna 2007 v 22:10
Celé jméno: Daron Artie Malakian
kytara, zpěv


Výška: 1, 7 m
Poslouchá: hlavně starší metal, black metala rock, ale i staré popové skupiny a arménskou národní hudbu. Led Zeppelin, The Beatles, Frank Zappa, Black Sabbath, Emperor, Darkthrone, Kraftwerk, Wham!, Kareem Abdul-Jabbar, když byl malý poslouchal Cinnibal Corpse a Metallicu.
Auto: Hummer
Narodil se 18.7.1975 v Hollywoodu v Californii. je hokejový fanoušek Los Angeles Kings. Má přítelkyni, která je modelka a jmenuje se Jessica Miller.
Netají se s tím že jeho zdrojem inspirace je mimo jiné i známý nepřímo masový vrah Charles Mason. V mnohém se s ním i ztotožňuje. Zatímco na pódiu je velmi aktivní, v běžném životě je velmi uzavřený a nerad chodí do společnosti. Založil vlastní vydavatelství EatUrMusic, jehož členem je i známá blackmetalová skupina Satyricon. Je velkým workoholikem. Jeho otec Vartan je autorem všech antworků spojených s albem Mezmerize. Při americké televizní show Saturday Night Live v květnu 2005 nahlas vykřikl "FUCK, YEAH!", aniž by to bylo předem domluvené. Tím pádem to cenzuři nestačili včas zamlčet a to je v Puritánské Americe považováno za skandál. Jeho dům je plný lebek, kostlivců a postaviček z hororových filmů. Prohlásil že se bojí jít do místního obchodního domu, protože by tam mohl potkat svoji ex-přítelkyni. Danny a Lisa, postavy z písně Radio/Video, byli Daronovými nejlepšími kamarádkami z dětství. Naposled je viděl ve svých deseti letech. Bydlí v Glendale v Californii. Nechce být vzorem pro někoho kdo chce vypadat nebezpečně a myslet volně. Radí aby jsme měli svůj názor a nenásledovali ho, protože udělal hodně přiblblých věcí, které by mladí lidé neměli dělat. Říká že Rock n roll zachránil jeho život před tím aby byl povalovačem. Vlastní svůj vlastní hokejový dres L.A. Kings na kterém má napsáno Malakian, který je vidět například v klipu Toxicity. Má rád steaky a domácí polévku.
Výroky:
"...a teď tu máš všechny ty drsný rockery, který ani nemaj odvahu říct co chtěj nebo si myslí, protože se tak moc bojí o své kariéry - a to není pravej rock n' roll."
"Myslim že my všichni máme doma tajnou sbírku tvrdýho porna. Já to všechno mám ukrytý
krabicích v garáži."
"Společnost ve které dnes žijeme je celá zkurvená."
"(dnes) ...Je to generace I-Pod posluchačů, která není schopna poslouchat album jako celek od začátku do konce."
"Tahle kapela (SOAD) nevznikla s úmyslem změnit svět, tahle kapela nevznikla s úmyslem změnit tvojí mysl. Tahle kapela vznikla prostě proto, aby tě přinutila klást si otázky."
"Nemohu si vzít dovolenou. I když tak učiním, stále budu mít v hlavě jen hudbu."
"Vždycky jsem míval problém se společností. Většina všeho co dělám je inspirována vztekem."
"Myslím, že skladatelé a masoví vrazi mají cosi společného. Neboť je to chorobné. Nemají nad tím co vykonávají žádnou kontrolu."
"V zrcadle vidím jiného chlápka než ostatní. Vidím Darona. A zapomínám že Daron je někdo, kdo hraje v téhle kapele kterou tolik lidí miluje."
"Většina našich nejzábavnějších písní se týká nejsmutnějších chvil mého života."
"Vždy jsem chtěl být muzikant, ale být úspěšný je šílené. Mám oba rodiče také muzikanty, ale nikdy tím nevidělali žádné peníze."
"Píseň přichází z odlišných míst. Nemůžeš jí nakrmit čím chceš. Sama si žádá co chce a ty jí to musíš dát."
"Jen tak se projíždím po Hollywoodu, sleduji lidi kolem a vymýšlím si o nich příběhy."
"Vyrůstal jsem naproti hotelu, u kterého postávaly prostitutky. A bylo tam hodně gangů. Když se řekne Hollywood, rozhodně se mi nevybaví souvislost s filmem."
"Pro mne je prostě úžasné že lidi berou tuto kapalu tak dobře, zvlášť v době kdy je rock 'n roll téměř mrtvý. Ne tolik lidí je dnes zaměřeno na rockové kapely. Proto je pro mne účast v rockové kapele, o kterou se lidé momentálně zajímají, opravdu mimořádná věc." (výrok po vydání alba "Mezmerize")
"Jsem proti tomu když lidé ani nemají trpělivost počkat do té doby kdy je album hotové a to doopravdy hotové, a když má kapela vlastní představu kterou splní a je připravena představit jí světu. Taky nejíte koláč který je nedopečený, nebo možná ani nemůžete, tak možná trochu tohohle a trochu tamtoho. Ale nejedli byste nedovařený kus masa, nepili byste nedokvašené víno. Proč chcete poslouchat hudbu která není kompletní?"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.